Naše ocenění

NAŠE OCENĚNÍ

Děkujeme, děkujeme, děkujeme! Zásluhou našich e-shopových zákazníků, kteří nešetří počtem hvězdiček, a dokonce věnují pár minut kratším či rozsáhlejší recenzím, naše firma dosáhla několika ocenění.

Těchto ocenění si velice vážíme. Vedou nás k neustálému zlepšování našich služeb v oblasti sortimentu, skladové dostupnosti, výhodnosti cen a péče o zákazníky.

Tímto chceme především poděkovat našim spokojeným zákazníkům, kteří věnují svůj čas naší pochvale, ale díky patří i našemu personálu za nasazení v této oblasti prodeje.

CERTIFIKÁT "OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY" - HEURÉKA

Za naše hodnocení jsme získali Certifikát Ověřeno zákazníky. Tento certifikát získávají pouze e-shopy splňující přísná kritéria – musí mít stovky pozitivních hodnocení a míru spokojenosti zákazníků minimálně 90 %. Tato výše spokojenosti je v odvětví stavebnictví, a především v dnešní době velkého nedostatku materiálu, velmi hodnotná.

ODZNAK KVALITY PRO ROK 2021 – MAPY.CZ

Dále jsme získali „odznak“ kvality pro rok 2021 a patříme tedy mezi nejlépe hodnocená místa na portálu Mapy.cz.

V čem jsou ocenění důležitá pro Vás?

Tato ocenění nejsou doživotní a jsou pravidelně aktualizována. Pokud obchod certifikát vlastní, je to známka toho, že dlouhodobě poskytuje kvalitní služby a obchody probíhají hladce a bez problémů.

Podívejte se, jak nás naši zákazníci hodnotí: