Články

Interiér

Absorbér Rigitone

Designový sádrokartonový volně zavěšený ostrov. Je dodáván v barvě přírodního kartonu, připravený k zavěšení a nátěru barvou jakéhokoliv odstínu...

Přejít na článek »

Dlažby

Systém GeoCin®

Unikátní systémové řešení průsakových zpevněných ploch. Souvrství dlažby Geoston Protect a filtrační látky Cinis dokonale zajistí vsak srážkové vody ....

Přejít na článek »

Fasády

Barvy v interiéru

Zohledňujete při výběru interiérových barev jejich vliv na vaši psychiku? To byste měli! Barvy kolem nás totiž ovlivňují naši aktuální náladu více něž myslíme...

Přejít na článek »

Montáž zateplovacího systému

Jednoduchý návod, jak v devíti krocích provést montáž zateplovacího systému. Důležitá je také správná skladba celého zateplovacího systému.

Přejít na článek »

Hmoždinky HILTI

Nový typ kvalitního uchycení izolantů bez nutnosti zátkování. Vystačíte si pouze s použitím nízkoepanzní pěny. Neprokreslují hmoždinky a spoustu dalších vylepšení.

Přejít na článek »

Obkladové pásky

Podrobný postup aplikace obkladových pásků na fasády. Vynikající alternativa k běžným kamenným obkladům, kterou zvládne každý svépomocí.

Přejít na článek »

Výpočet plochy fasády

Jednoduchý postup pro výpočet čisté výměry hlavní plochy fasády pro nákup materiálu na jejího následného zateplení (izolant, síťovina, hmota).

Přejít na článek »

Vyzkoušeli jsme pro vás

Pákové kleště

Tentokrát jsme pro Vás otestovali 4 různé pákové kleště od různých výrobců. Stříhali jsme s nimi roxory o průměrech 10 a 12 mm. Podívejte se, jak v testu obstály.

Přejít na článek »

Hrubá stavba

Bednění věnců Velox

Představujeme Vám moderní alternativu k tradičnímu bednění věnců bez nutnosti obedňování a následné demontáže...

Přejít na článek »

Stavební chemie

Chemická kotva

Podrobný obrázkový návod na práci s chemickou kotvou. V návodu naleznete správný postup na montáž do dutých cihel a včetně přístušných nástrojů.

Přejít na článek »

Studený asfalt

Návod na použití pytlovaného studeného asfaltu, který využijete při opravách výtluků, propadlých překopů, prasklin či dopravních ploch

Přejít na článek »