Služby DSK

Nářadí na stavbě

Díky této službě máte možnost praktického předvedení a vyzkoušení užitých vlastností produktů v reálném provozu za asistence našeho produktového specialisty pana Zdeňka Vrkoty. Pro více informací ho kontaktujte na telefonním čísle 608 308 020. Nářadí, které je součástí této služby neslouží k zapůjčování zákazníkům.

Přejít na stránku s detaily o službě Nářadí na stavbě

Půjčovna nářadí

Potřebujete si půjčit profesionální stavební nářadí? Informujte se na jakékoliv z našich prodejen o jejich nabídce. Vypůjčit si můžete například pásovou pilu na pórobeton, svářečku plastových trubek, osazovací nástroj Hilti na nový typ šroubovacích kotev pro zateplovací systémy ETICS a mnoho dalšího. Upozorňujeme zákazníky, že tato služba nesouvisí s podobnou službou Nářadí na stavbě a produkty, které jsou její součástí jsou odlišné.

Pronájem mobilního oplocení

Potřebujete rychle zabezpečit Vaši stavbu či stavební materiál? Využijte naši půjčovnu mobilního oplocení na kterékoliv pobočce DSK a to za velmi výhodnou cenu již od 1 Kč/bm. Více informací na všech pobočkách DSK.

Stavební zákon

Soubor komplexních služeb, které Vám pomohou zajistit agendu a odbourat byrokracii spojenou s povolováním staveb. Provádíme poradenskou činnost v rámci stavebního zákona, zajišťujeme prověřování pozemků z hlediska využití území, vyřizujeme potřebná povolení, popřípadě pomáháme s výběrem projektanta. V době realizace stavby doporučujeme prověřené stavební firmy, pomáháme investorům při výběrových řízeních na dodavatele staveb.Více informací u projektové manažerky paní Žanety Jelenové na telefonním čísle 608 308 348.

Přejít na stránku s detaily o službě Stavební zákon

Montáž interiérových dveří

Prodej a odborná montáž interiérových dveří. Zaměření, montáž a servisní služby (seřízení) zajišťuje DSK. Více informací na všech pobočkách DSK.

Dodávka kvalitních českých oken

Prodej certifikovaných eurooken, HS portálů a dřevěných dveří (vchodových i interiérových), které technickými vlastnostmi splňují parametry pasivních a nízkoenergetických staveb. Zaměření, návrh a odbornou montáž zajišťuje výrobce. Více informací na všech pobočkách DSK.

Koordinace zakázek

Pomocí našich komunikačních kanálů propojujeme generální dodavatele a investory s realizačními firmami a řemeslníky. On-line zveřejňujeme na našich webových stránkách aktuální stavební zakázky připravené k realizaci a také seznam stavebních firem a řemeslníků s volnou kapacitou jejich prací. Více informací získáte u projektové manažerky paní Žanety Jelenové na telefonním čísle 608 308 348.

Přejít na část Stavebních příležitostí Přejít na část Volných kapacit

Provádění výkopových prací

Zajišťujeme provádění zemních prací (terénní úpravy, výkopové práce) technikou JCB 3CX. Práce provádíme v Pardubicích a Hradci Králové nebo jejich okolí. Více informací u Ing. Filipa Ježka na telefonním čísle 608 308 034.

Zapůjčení přívěsného vozíku

Naši zákazníci oceňují možnost zapůjčení přívěsného vozíku za velmi příznivou cenu. Díky tomu si mohou zakoupený materiál sami okamžitě odvézt. S naložením materiálu samozřejmě pomůže personál DSK. O aktuální dostupnosti přívěsného vozíku se informujte na vybrané provozovně DSK.

Rozvoz zboží

Náš profesionální tým zajistí rozvoz zboží v jakémkoliv objemu pomocí vlastního vozového parku nebo pomocí externího dopravce. O ceně dopravy Vás informuje prodejce jakékoliv pobočky DSK.

Skládání zboží hydraulickou rukou

Disponujeme i nákladními automobily s hydraulickou rukou, díky nimž je skládání zboží u zákazníka mnohem snazší, rychlejší a umožňuje provedení vykládky po celých paletách bez nutnosti vlastnit vysokozdvižný vozík.

Řezání oceli

V sortimentu DSK stavebnin naleznete hutní materiál jako jsou roxory, kari sítě nebo úhlová ocel. Vše krátíme na míru dle přání zákazníka. Navíc každému zákazníkovi na míru zajistíme U a I profily pro nosné prvky stavebních konstrukcí.

Prezentace dlažeb a zahradní architektury

Na našich provozovnách naleznete výstavní plochy, kde si můžete prohlédnout dlažby, dlaždice a další prvky zahradní architektury. Každý z našich odborných prodejců Vám rád poradí a doporučí nejvhodnější výrobek přímo pro Vás.