Novinky a akce

PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU NOVINEK

Máte-li zájem dostávat na Váš email informace o akcích, novinkách, výprodejích a dalších zajímavostech, zadejte níže Vaši e-mailovou adresu.

AKCE NA VYBRANÝ SORTIMENT

Top dlažba - Citytop Elegant kombi

Unikátní osvědčená dlažba, která svými rozměry a designem pozvedne každou stavbu, cestu či parkoviště. Tato stínovaná pojízdná dlažba nejvyšší kvality dodá vašemu objektu luxusní a osobitý charakter.

Zavádíme nový izolant - PUR desky

Potřebujete dosáhnout co největšího tepelného odporu a přitom použít co nejmenší tloušťku izolačního materiálu? Nenajdete lepší řešení, než s využtím polyuretanových desek. Využijte nabídky na nově zavedený izolant.


Kupujte pouze kvalitní cement

Věděli jste, že nejdůležitějším prvkem cementu je portlandský slínek, díky kterému cement tuhne a dosahuje chemické reakce s vodou? V této akci zakoupíte jeden z nejkvalitnějších cementů s označením CEM I 42,5 R.


Vyrobte si dokonalý beton

Využijte při betonování vlákna Fibrofor, které zabraňují vzniku trhlin či sedání betonu. Využití naleznou při výrobě podlahových desek, prefabrikátů, podkladních betonů, stříkaného betonu, ale například i omítek.


Otrockou práci přenechejte strojům

Uspořte až 30 % mzdových nákladů při montáži kontaktních zateplovacích systémů. Nabízíme různé rozměry sil s kontinuálním míchadlem
od 1 m³ až po 18 m³. Více informací v letáku níže.


Dlažba nejvyšší kvality

Rádi bychom Vám představili tryskanou dlažbu Mramorit od výrobce TopTeramo. Jako jediní v ČR nabízíme tuto dlažbu v odstínech 086 a 064. Chtějte kvalitu, chtějte Mramorit 086 a 064!


NOVINKY V SORTIMENTU

Silporyt - lehký vyrovnávací podsyp

Speciální pórobetonový granulát, jehož zvláštní fyzikální vlastnosti umožňují mnohostranné použití. Tento lehký vyrovnávací podsyp je určen pro vyrovnávání nerovností v podlahách od 10 do 100 mm.

Absorbér Rigitone

Designový sádrokartonový volně zavěšený ostrov.
Je dodáván v barvě přírodního kartonu, připravený
k zavěšení a nátěru barvou jakéhokoliv odstínu.


Lepidlo výjimečných vlastností

Vyzkoušejte novinku v sortimentu DSK stavebnin - vysoce deformovatelné lepidlo na obklady a dlažby s označením C2TE-S2.
Lepidlo zakoupíte na všech našich provozovnách.


Univerzální čerpatelný beton

Rádi bychom Vás upozornili na nový produkt v našem sortimentu. Jde o univerzální čerpatelný a lehce stlačitelný beton pro ruční i strojní zpracování. Více informací o produktu v letáku níže.


Drainston Protect - ekonomický a ekologický
vsakovací povrch

Novinka v sortimentu DSK, kterou je unikátní systémové
řešení průsakových zpevněnýchploch s názvem Drainston Protect.
Skládá se z dlažby Drainston, štěrkového lože a speciální
spárovací směsi.


Systém GeoCin - unikátní systémové řešení průsakových zpevněných ploch

Toto řešení je výjimečné spojením dvou unikátních výrobků – dlažby Geoston® Protect a filtrační vrstvy Cinis. Toto řešení dokonale umožňuje vsakování dešťové vody s následnou filtrací od ropných látek a to dle nejnáročnějších parametrů zkoušky ekotoxicity.


Víceúčelové lepidlo Insta-Stik

Představujeme Vám nový produkt, který naleznete skladem na všech našich provozovnách. Jde o víceúčelové jednokomponentní lepidlo s výbornou přilnavostí na většinu stavebních materiálů a podkladů.