Novinky a akce

PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU NOVINEK

Máte-li zájem dostávat na Váš email informace o akcích, novinkách, výprodejích a dalších zajímavostech, zadejte níže Vaši e-mailovou adresu.

AKCE NA VYBRANÝ SORTIMENT

 

Zdivo za bezkonkurenční cenu

Budete stavět dům, garáž nebo se chystáte rekonstruovat? Tak právě pro vás máme akci na produkty ze sortimentu obvodového a příčkového zdiva. Za zvýhodněnou cenu zakoupíte pórobetonové tvárnice a keramické cihly.

Základy s DSK

Chystáte se realizovat základy pro dům nebo opěrné zdi?
Tak pozor! Připravili jsme pro vás akci, ve které zakoupíte všechny
potřebné produkty výhodněji.


Univerzální izolant na fasády, střechy i podlahy

Nový směr v zateplování objektů – jeden produkt, mnoho využití. Polyuretanové desky mají výborné tepelně izolační vlastnosti, velmi dobrou paropropustnost a vysokou pevnost v tlaku. Vyzkoušejte tuto novinku.


Kupujte pouze kvalitní cement

Věděli jste, že nejdůležitějším prvkem cementu je portlandský slínek, díky kterému cement tuhne a dosahuje chemické reakce s vodou? V této akci zakoupíte jeden z nejkvalitnějších cementů s označením CEM I 42,5 R.


Vyrobte si dokonalý beton

Využijte při betonování vlákna Fibrofor, které zabraňují vzniku trhlin či sedání betonu. Využití naleznou při výrobě podlahových desek, prefabrikátů, podkladních betonů, stříkaného betonu, ale například i omítek.


Otrockou práci přenechejte strojům

Uspořte až 30 % mzdových nákladů při montáži kontaktních zateplovacích systémů. Nabízíme různé rozměry sil s kontinuálním míchadlem
od 1 m³ až po 18 m³. Více informací v letáku níže.


Dlažba nejvyšší kvality

Rádi bychom Vám představili tryskanou dlažbu Mramorit od výrobce TopTeramo. Jako jediní v ČR nabízíme tuto dlažbu v odstínech 086 a 064. Chtějte kvalitu, chtějte Mramorit 086 a 064!


NOVINKY V SORTIMENTU

AQUAFIRE® - odlehčená cementová deska

Unikátní cementová deska, jejíž největší výhodou je jednoduchá zpracovatelnost spolu s odolností vůči vodě a ohni. Používá se v interiérech a exteriérech zatížených vysokou vlhkostí a tepelnými výkyvy.

Vytěžte maximum z recyklovaných materiálů

Recykláty jsou velmi výhodným ekologickým a ekonomickým řešením pro realizace inženýrských sítí a pozemních staveb, při zpevňování cest, pokládce dlažeb, ale i v novostavbách např. při realizaci základové desky.


Silporyt - lehký vyrovnávací podsyp

Speciální pórobetonový granulát, jehož zvláštní fyzikální vlastnosti umožňují mnohostranné použití. Tento lehký vyrovnávací podsyp je určen pro vyrovnávání nerovností v podlahách od 10 do 100 mm.


Absorbér Rigitone

Designový sádrokartonový volně zavěšený ostrov.
Je dodáván v barvě přírodního kartonu, připravený
k zavěšení a nátěru barvou jakéhokoliv odstínu.


Lepidlo výjimečných vlastností

Vyzkoušejte novinku v sortimentu DSK stavebnin - vysoce deformovatelné lepidlo na obklady a dlažby s označením C2TE-S2.
Lepidlo zakoupíte na všech našich provozovnách.


Univerzální čerpatelný beton

Rádi bychom Vás upozornili na nový produkt v našem sortimentu. Jde o univerzální čerpatelný a lehce stlačitelný beton pro ruční i strojní zpracování. Více informací o produktu v letáku níže.


Drainston Protect - ekonomický a ekologický
vsakovací povrch

Novinka v sortimentu DSK, kterou je unikátní systémové
řešení průsakových zpevněnýchploch s názvem Drainston Protect.
Skládá se z dlažby Drainston, štěrkového lože a speciální
spárovací směsi.


Systém GeoCin - unikátní systémové řešení průsakových zpevněných ploch

Toto řešení je výjimečné spojením dvou unikátních výrobků – dlažby Geoston® Protect a filtrační vrstvy Cinis. Toto řešení dokonale umožňuje vsakování dešťové vody s následnou filtrací od ropných látek a to dle nejnáročnějších parametrů zkoušky ekotoxicity.


Víceúčelové lepidlo Insta-Stik

Představujeme Vám nový produkt, který naleznete skladem na všech našich provozovnách. Jde o víceúčelové jednokomponentní lepidlo s výbornou přilnavostí na většinu stavebních materiálů a podkladů.