Novinky a akce

PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU NOVINEK

Máte-li zájem dostávat na Váš email informace o akcích, novinkách, výprodejích a dalších zajímavostech, zadejte níže Vaši e-mailovou adresu.

AKCE NA VYBRANÝ SORTIMENT

O své slevě rozhodujete sami - sleva až 30%

Díky velkému úspěchu této akce v srpnu jsme se rozhodli k jejímu zopakování. Nyní máte možnost využít zvýhodněných nákupů až do 19.12.2020. V této akci za každých 10 m2 získáte slevu 1 %.

Otrockou práci přenechejte strojům

Uspořte až 30 % mzdových nákladů při montáži kontaktních zateplovacích systémů. Nabízíme různé rozměry sil s kontinuálním míchadlem
od 1 m3 až po 18 m3. Více informací v letáku níže.


Vyrobte si dokonalý beton

Využijte při betonování vlákna Fibrofor, které zabraňují vzniku trhlin či sedání betonu. Využití naleznou při výrobě podlahových desek, prefabrikátů, podkladních betonů, stříkaného betonu, ale například i omítek.


DLAŽBA NEJVYŠŠÍ KVALITY

Rádi bychom Vám představili tryskanou dlažbu Mramorit od výrobce TopTeramo. Jako jediní v ČR nabízíme tuto dlažbu v odstínech 086 a 064. Chtějte kvalitu, chtějte Mramorit 086 a 064!


NOVINKY V SORTIMENTU

Drainston Protect - ekonomický a ekologický
vsakovací povrch

Novinka v sortimentu DSK, kterou je unikátní systémové řešení
průsakových zpevněnýchploch s názvem Drainston Protect. Skládá
se z dlažby Drainston, štěrkového lože a speciální spárovací směsi.

Systém GeoCin - unikátní systémové řešení průsakových zpevněných ploch

Toto řešení je výjimečné spojením dvou unikátních výrobků – dlažby Geoston® Protect a filtrační vrstvy Cinis. Toto řešení dokonale umožňuje vsakování dešťové vody s následnou filtrací od ropných látek a to dle nejnáročnějších parametrů zkoušky ekotoxicity.


NOVÉ LEPIDLO VÝJIMEČNÝCH VLASTNOSTÍ

Vyzkoušejte novinku v sortimentu DSK stavebnin - vysoce deformovatelné lepidlo na obklady a dlažby s označením C2TE-S2.
Lepidlo zakoupíte na všech našich provozovnách.


UNIVERZÁLNÍ ČERPATELNÝ BETON

Rádi bychom Vás upozornili na nový produkt v našem sortimentu. Jde o univerzální čerpatelný a lehce stlačitelný beton pro ruční i strojní zpracování. Více informací o produktu v letáku níže.


VÍCEÚČELOVÉ LEPIDLO INSTASTIK

Představujeme Vám nový produkt, který naleznete skladem na všech našich provozovnách. Jde o víceúčelové jednokomponentní lepidlo s výbornou přilnavostí na většinu stavebních materiálů a podkladů.


PRODUKTY VE VÝPRODEJI

VÝPRODEJ PALUBKOVÝCH DVEŘÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Na všech provozovnách aktuálně probíhá výprodej palubkových dveří, zárubní a kování. Využijte této jedinečné akce, která platí pouze do vyprodání zásob. O dostupných skladových zásobách se informujte na vybrané provozovně, případně u Vašeho obchodního zástupce.