Novinky a akce

PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU NOVINEK

Máte-li zájem dostávat na Váš email informace o akcích, novinkách, výprodejích a dalších zajímavostech, zadejte níže Vaši e-mailovou adresu.

AKCE NA VYBRANÝ SORTIMENT

Kvalita a skvělá cena? To jsou cihly od Leiera!

Kvalitní základy z předchozí akce již máte. Nyní nastal čas na výstavbu hrubé stavby. Proto jsme pro Vás připravili akci na kvalitní obvodové a příčkové zdivo LeierPlan v tloušťkách 11,5 až 45 cm.

Schodiště snadno a rychle

Dodejte vašemu domovu elegantní vzhled s venkovními schody
v přírodním provedení a to navíc snadno a rychle díky provedení
ve formě betonových bloků s ideální výškou schodu 15 cm.


Univerzální izolant na fasády, střechy i podlahy

Nový směr v zateplování objektů – jeden produkt, mnoho využití. Polyuretanové desky mají výborné tepelně izolační vlastnosti, velmi dobrou paropropustnost a vysokou pevnost v tlaku. Vyzkoušejte tuto novinku.


Kupujte pouze kvalitní cement

Věděli jste, že nejdůležitějším prvkem cementu je portlandský slínek, díky kterému cement tuhne a dosahuje chemické reakce s vodou? V této akci zakoupíte jeden z nejkvalitnějších cementů s označením CEM I 42,5 R.


Vyrobte si dokonalý beton

Využijte při betonování vlákna Fibrofor, které zabraňují vzniku trhlin či sedání betonu. Využití naleznou při výrobě podlahových desek, prefabrikátů, podkladních betonů, stříkaného betonu, ale například i omítek.


Dlažba nejvyšší kvality

Rádi bychom Vám představili tryskanou dlažbu Mramorit od výrobce TopTeramo. Jako jediní v ČR nabízíme tuto dlažbu v odstínech 086 a 064. Chtějte kvalitu, chtějte Mramorit 086 a 064!


NOVINKY V SORTIMENTU

AQUAFIRE® - podbití bez prasklin

Desky odolné vůči vodě a ohni, které vynikají i nejsnazší rozměrovou
úpravou na trhu. Bezkonkurenčně nejlepší možnost pro realizaci
podbití střech.

Řešení pro vaši fasádu - obkladové pásky IZOFLEX

Proměňte svůj domov pomocí obkladových pásků ve vzhledu cihlového zdiva. Cihla odjakživa představovala nezaměnitelný stavební prvek s jedinečným architektonickým výrazem a tyto pásky jsou skvělým řešením.


Vytěžte maximum z recyklovaných materiálů

Recykláty jsou velmi výhodným ekologickým a ekonomickým řešením pro realizace inženýrských sítí a pozemních staveb, při zpevňování cest, pokládce dlažeb, ale i v novostavbách např. při realizaci základové desky.


Silporyt - lehký vyrovnávací podsyp

Speciální pórobetonový granulát, jehož zvláštní fyzikální vlastnosti umožňují mnohostranné použití. Tento lehký vyrovnávací podsyp je určen pro vyrovnávání nerovností v podlahách od 10 do 100 mm.


Absorbér Rigitone

Designový sádrokartonový volně zavěšený ostrov.
Je dodáván v barvě přírodního kartonu, připravený
k zavěšení a nátěru barvou jakéhokoliv odstínu.


Lepidlo výjimečných vlastností

Vyzkoušejte novinku v sortimentu DSK stavebnin - vysoce deformovatelné lepidlo na obklady a dlažby s označením C2TE-S2.
Lepidlo zakoupíte na všech našich provozovnách.


Univerzální čerpatelný beton

Rádi bychom Vás upozornili na nový produkt v našem sortimentu. Jde o univerzální čerpatelný a lehce stlačitelný beton pro ruční i strojní zpracování. Více informací o produktu v letáku níže.


Drainston Protect - ekonomický a ekologický
vsakovací povrch

Novinka v sortimentu DSK, kterou je unikátní systémové
řešení průsakových zpevněnýchploch s názvem Drainston Protect.
Skládá se z dlažby Drainston, štěrkového lože a speciální
spárovací směsi.


Systém GeoCin - unikátní systémové řešení průsakových zpevněných ploch

Toto řešení je výjimečné spojením dvou unikátních výrobků – dlažby Geoston® Protect a filtrační vrstvy Cinis. Toto řešení dokonale umožňuje vsakování dešťové vody s následnou filtrací od ropných látek a to dle nejnáročnějších parametrů zkoušky ekotoxicity.


Víceúčelové lepidlo Insta-Stik

Představujeme Vám nový produkt, který naleznete skladem na všech našich provozovnách. Jde o víceúčelové jednokomponentní lepidlo s výbornou přilnavostí na většinu stavebních materiálů a podkladů.