Novinky a akce

PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU NOVINEK

Máte-li zájem dostávat na Váš email informace o akcích, novinkách, výprodejích a dalších zajímavostech, zadejte níže Vaši e-mailovou adresu.

AKCE NA VYBRANÝ SORTIMENT

Pórobeton za zvýhodněnou cenu

Sháníte pórobetonové tvárnice na stavbu domu či garáže? Aktuálně pro Vás máme na našich skladech připravené pórobetonové tvárnice všech šířek. Vyhněte se několikaměsíčnímu čekání na materiál.

Univerzální izolant na fasády, střechy i podlahy

Nový směr v zateplování objektů – jeden produkt, mnoho využití. Polyuretanové desky mají výborné tepelně izolační vlastnosti, velmi dobrou paropropustnost a vysokou pevnost v tlaku. Vyzkoušejte tuto novinku.


Kupujte pouze kvalitní cement

Věděli jste, že nejdůležitějším prvkem cementu je portlandský slínek, díky kterému cement tuhne a dosahuje chemické reakce s vodou? V této akci zakoupíte jeden z nejkvalitnějších cementů s označením CEM I 42,5 R.


Vyrobte si dokonalý beton

Využijte při betonování vlákna Fibrofor, které zabraňují vzniku trhlin či sedání betonu. Využití naleznou při výrobě podlahových desek, prefabrikátů, podkladních betonů, stříkaného betonu, ale například i omítek.


Otrockou práci přenechejte strojům

Uspořte až 30 % mzdových nákladů při montáži kontaktních zateplovacích systémů. Nabízíme různé rozměry sil s kontinuálním míchadlem
od 1 m³ až po 18 m³. Více informací v letáku níže.


Dlažba nejvyšší kvality

Rádi bychom Vám představili tryskanou dlažbu Mramorit od výrobce TopTeramo. Jako jediní v ČR nabízíme tuto dlažbu v odstínech 086 a 064. Chtějte kvalitu, chtějte Mramorit 086 a 064!


NOVINKY V SORTIMENTU

AQUAFIRE® - odlehčená cementová deska

Unikátní cementová deska, jejíž největší výhodou je jednoduchá zpracovatelnost spolu s odolností vůči vodě a ohni. Používá se v interiérech a exteriérech zatížených vysokou vlhkostí a tepelnými výkyvy.

Vytěžte maximum z recyklovaných materiálů

Recykláty jsou velmi výhodným ekologickým a ekonomickým řešením pro realizace inženýrských sítí a pozemních staveb, při zpevňování cest, pokládce dlažeb, ale i v novostavbách např. při realizaci základové desky.


Silporyt - lehký vyrovnávací podsyp

Speciální pórobetonový granulát, jehož zvláštní fyzikální vlastnosti umožňují mnohostranné použití. Tento lehký vyrovnávací podsyp je určen pro vyrovnávání nerovností v podlahách od 10 do 100 mm.


Absorbér Rigitone

Designový sádrokartonový volně zavěšený ostrov.
Je dodáván v barvě přírodního kartonu, připravený
k zavěšení a nátěru barvou jakéhokoliv odstínu.


Lepidlo výjimečných vlastností

Vyzkoušejte novinku v sortimentu DSK stavebnin - vysoce deformovatelné lepidlo na obklady a dlažby s označením C2TE-S2.
Lepidlo zakoupíte na všech našich provozovnách.


Univerzální čerpatelný beton

Rádi bychom Vás upozornili na nový produkt v našem sortimentu. Jde o univerzální čerpatelný a lehce stlačitelný beton pro ruční i strojní zpracování. Více informací o produktu v letáku níže.


Drainston Protect - ekonomický a ekologický
vsakovací povrch

Novinka v sortimentu DSK, kterou je unikátní systémové
řešení průsakových zpevněnýchploch s názvem Drainston Protect.
Skládá se z dlažby Drainston, štěrkového lože a speciální
spárovací směsi.


Systém GeoCin - unikátní systémové řešení průsakových zpevněných ploch

Toto řešení je výjimečné spojením dvou unikátních výrobků – dlažby Geoston® Protect a filtrační vrstvy Cinis. Toto řešení dokonale umožňuje vsakování dešťové vody s následnou filtrací od ropných látek a to dle nejnáročnějších parametrů zkoušky ekotoxicity.


Víceúčelové lepidlo Insta-Stik

Představujeme Vám nový produkt, který naleznete skladem na všech našich provozovnách. Jde o víceúčelové jednokomponentní lepidlo s výbornou přilnavostí na většinu stavebních materiálů a podkladů.