Novinky a akce

PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU NOVINEK

Máte-li zájem dostávat na Váš email informace o akcích, novinkách, výprodejích a dalších zajímavostech, zadejte níže Vaši e-mailovou adresu.

AKCE NA VYBRANÝ SORTIMENT

O své slevě rozhodujete sami - sleva až 30%

Vážení zákazníci, v této akci Vám dáváme možnost rozhodnout o své nákupní slevě na Rockmin Plus: Za každých 10 m2 získáte slevu 1 %. O celkové slevě rozhodne součet požadovaných m2 všech tlouštěk.

Otrockou práci přenechejte strojům

Uspořte až 30 % mzdových nákladů při montáži kontaktních zateplovacích systémů. Nabízíme různé rozměry sil s kontinuálním míchadlem od 1 m3 až po 18 m3. Více informací v letáku níže.

DLAŽBA NEJVYŠŠÍ KVALITY

Rádi bychom Vám představili tryskanou dlažbu Mramorit od výrobce TopTeramo. Jako jediní v ČR nabízíme tuto dlažbu v odstínech 086 a 064. Chtějte kvalitu, chtějte Mramorit 086 a 064!


NOVINKY V SORTIMENTU

NOVÉ LEPIDLO VÝJIMEČNÝCH VLASTNOSTÍ

Vyzkoušejte novinku v sortimentu DSK stavebnin - vysoce deformovatelné lepidlo na obklady a dlažby s označením C2TE-S2. Lepidlo zakoupíte na všech našich provozovnách.

UNIVERZÁLNÍ ČERPATELNÝ BETON

Rádi bychom Vás upozornili na nový produkt v našem sortimentu. Jde o univerzální čerpatelný a lehce stlačitelný beton pro ruční i strojní zpracování. Více informací o produktu v letáku níže.

VÍCEÚČELOVÉ LEPIDLO INSTASTIK

Představujeme Vám nový produkt, který naleznete skladem na všech našich provozovnách. Jde o víceúčelové jednokomponentní lepidlo s výbornou přilnavostí na většinu stavebních materiálů a podkladů.


PRODUKTY VE VÝPRODEJI

VÝPRODEJ PALUBKOVÝCH DVEŘÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Na všech provozovnách aktuálně probíhá výprodej palubkových dveří, zárubní a kování. Využijte této jedinečné akce, která platí pouze do vyprodání zásob. O dostupných skladových zásobách se informujte na vybrané provozovně, případně u Vašeho obchodního zástupce.