Novinky a akce

PŘIHLÁŠENÍ K ODBĚRU NOVINEK

Máte-li zájem dostávat na Váš email informace o akcích, novinkách, výprodejích a dalších zajímavostech, zadejte níže Vaši e-mailovou adresu.

AKCE NA VYBRANÝ SORTIMENT

ZA PĚNU PISTOLI

Využijte naší speciální akce, ve které za 12 kusů pistolové pěny Illbruck Basic FM310 získáte pistoli na pěny zdarma. FM310 je celoroční jednokomponentní polyuretanová pěna pro univerzální použití. Více informací v letáku níže.

DLAŽBA NEJVYŠŠÍ KVALITY

Rádi bychom Vám představili tryskanou dlažbu Mramorit od výrobce TopTeramo. Jako jediní v ČR nabízíme tuto dlažbu v odstínech 086 a 064. Chtějte kvalitu, chtějte Mramorit 086 a 064!


NOVINKY V SORTIMENTU

NOVÉ LEPIDLO VÝJIMEČNÝCH VLASTNOSTÍ

Vyzkoušejte novinku v sortimentu DSK stavebnin - vysoce deformovatelné lepidlo na obklady a dlažby s označením C2TE-S2. Lepidlo zakoupíte na všech našich provozovnách.

UNIVERZÁLNÍ ČERPATELNÝ BETON

Rádi bychom Vás upozornili na nový produkt v našem sortimentu. Jde o univerzální čerpatelný a lehce stlačitelný beton pro ruční i strojní zpracování. Více informací o produktu v letáku níže.

VÍCEÚČELOVÉ LEPIDLO INSTASTIK

Představujeme Vám nový produkt, který naleznete skladem na všech našich provozovnách. Jde o víceúčelové jednokomponentní lepidlo s výbornou přilnavostí na většinu stavebních materiálů a podkladů.


PRODUKTY VE VÝPRODEJI

VÝPRODEJ PALUBKOVÝCH DVEŘÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Na všech provozovnách aktuálně probíhá výprodej palubkových dveří, zárubní a kování. Využijte této jedinečné akce, která platí pouze do vyprodání zásob. O dostupných skladových zásobách se informujte na vybrané provozovně, případně u Vašeho obchodního zástupce.