Míchací centrum

1.krok-280

V našem míchacím centru Vám namícháme barevné odstíny malířských interiérových i exteriérových barev, lazur a laků na dřevo, nátěrů na různé druhy materiálů, různých druhů omítek jako jsou pastovité omítky, dekorativní omítky tzv. mozaiky či designové omítky.


Jak jistě víte, výběr odstínu interiérové barvy velmi ovlivňuje Vaši psychiku. Proto je nutné výběr odstínu předem promyslet a navíc zvážit, jaké vlastnosti má barva splňovat. V podstatě se dá říci, že neexistují špatné barvy, ale pouze nevhodně zvolené odstíny a jejich intenzita. Pojednání o tom, jak barvy fungují a jaké byste měli zvolit najdete v tomto článku
Jak barvy fungují na psychiku člověka.

V současnosti jsme Vám schopni namíchat
více než 1 300 různých odstínů.

1.krok-280

Naše míchací centra

Týniště nad Orlicí

1.krok-280

Více informací

Pardubice - Jesničánky

1.krok-280

Více informací

Hradec Králové

1.krok-280

Více informací

Mnichovo Hradiště

1.krok-280

Více informací

Černá za Bory

1.krok-280

Více informací

Týnec nad Labem

1.krok-280

Více informací

Malířské barvy

Abychom splnili požadavky nejširšího portfolia zákazníků, zaměřili jsme se na probarvování otěruvzdorných a omyvatelných barev, které díky svým vlastnostem vyhovují naprosté většině povrchů, které se v běžných domácnostech a provozech nachází.​
1.krok-280
V našem míchacím centru mícháme především tyto barvy​

PRIMABARVA PROFI
- Otěruvzdorná interiérová vodou ředitelná malířská barva určená na nátěry zdiva, vápenných a disperzních omítkovin, betonu, dřevotřískových desek či sádrokartonu. Je vhodná i do náročnějších bytových prostor (dětských pokojů, kuchyní, jídelen, škol, nemocnic apod.).
HET klasik - Otěruvzdorná akrylátová interiérová barva vhodná pro použití v obývacích i komerčních prostorech.
Caparol Extra - Omyvatelná interiérová nátěrová hmota, která je vhodná k malbě standardně namáhavých interiérových ploch stěn a stropů nových a renovovaných objektů. Obzvláště se hodí k provedení vysoce odolných povrchů obytných a kancelářských prostor a to i v tmavých odstínech.

Základní rozdělení barev:
Výše uvedené typy barev dále mohou disponovat různými speciálními vlastnostmi (i několika). Díky těmto vlastnostem jsou pak barvy:
1.krok-280