Způsoby doručení

Doprava typu "Osobní odběr":

V tomto případě si může zákazník vyzvednout zboží na určené provozovně. Provozovna bude předem určena na základě vzájemné dohody objednávajícího a pracovníka DSK stavebnin. Zboží bude zákazníkovi naloženo zdarma.

V případě zboží, označeného "Skladem u dodavatele", je oprávněn prodávající účtovat náklady spojené s dopravou na provozovnu DSK stavebnin.

V případě, že vzniknou jakékoliv výše uvedené náklady, bude o jejich výši zákazník vždy informován předem naším pracovníkem.

Doprava DPD:

U vybraných produktů je dostupná doprava pomocí kurýra DPD. Zda lze zboží zaslat kurýrem zjistíte tak, že se Vám v objednávce tato možnost zobrazí. Pokud se nezobrazí, není možné zboží pomocí této dopravy doručit a je nutné využít jinou formu.

Doprava na stavbu:

Pokud nelze využít dopravy DPD, můžete vybrat tento způsob doručení. Jedná se o dopravu zboží na místo určené kupujícím, kde není možné předem stanovit cenu dopravy. Při výběru této dopravy budete kontaktováni naším pracovníkem, který s Vámi dohodne cenu dopravy, způsob platby a předpokládaný termín dodání.