Způsoby doručení

Doprava typu "Osobní odběr":

V tomto případě si může zákazník vyzvednout zboží na určené provozovně. Provozovna bude předem určena na základě vzájemné dohody objednávajícího a pracovníka DSK stavebnin. Zboží bude zákazníkovi naloženo zdarma.

V případě zboží, označeného jako "Pouze na poptávku", je oprávněn prodávající účtovat náklady spojené s dopravou na provozovnu DSK stavebnin.

V případě, že vzniknou jakékoliv výše uvedené náklady, bude o jejich výši zákazník vždy informován předem naším pracovníkem.

Doprava DPD:

U vybraných produktů je dostupná doprava pomocí kurýra DPD. Zda lze zboží zaslat kurýrem zjistíte tak, že se Vám v objednávce tato možnost zobrazí. Pokud se nezobrazí, není možné zboží pomocí této dopravy doručit a je nutné využít jinou formu.

Doprava na stavbu:

Pokud nelze využít dopravy DPD, můžete vybrat tento způsob doručení. U některých produktů je dostupné automatické nacenění dopravy. Pokud se Vám u pole Doprava na stavbu zobrazuje cena, můžete s touto cenou za dopravu počítat. Jelikož se však jedná ve většině případů o dopravu zboží na místo určené kupujícím, kde není možné předem stanovit cenu dopravy, je nutná konzultace a nacenění od dopravce. Při výběru této dopravy budete kontaktováni naším pracovníkem, který s Vámi dohodne veškeré náležitosti dopravy na uvedené místo.

Pro co nejrychlejší vyřešení objednávky mějte prosím připravené tyto parametry:

  • předpokládaný termín dodání
  • přesné místo vykládky
    a) pokud nemá místo stavby přidělené číslo popisné/evidenční, je nutné sdělit parcelní číslo
    b) pokud jsou na místě vykládky jiná omezení, je nutné uvádět tuto skutečnost již v objednávce (nezpevněná příjezdová cesta, na pozemek je nutné couvat a jiné ...)
  • formu vykládky (vykládka zboží proběhne vlastní technikou nebo je nutné využít auto s hydraulickou rukou).

Na základě výše uvedených parametrů Vám bude vytvořena cenová nabídka včetně dopravy a předpokládaného termínu dodání, popřípadě cena skládání objednaného zboží. V případě, že zákazník nebude v daný čas na předem domluveném místě vykládky, budou mu účtovány poplatky ze strany dodavatele.

Při objednání zboží zákazníkem je nutné sdělit dodavateli všechny známé specifikace dopravy. Pokud ze strany zákazníka nebudou specifikované všechny známé překážky nebo nestandardní podmínky dopravy a dojde k nedoručení zboží, budou účtovány náklady za dopravu jako marný výjezd. To znamená, že zákazník uhradí náklady za dopravné, i když zboží nebude doručeno.