Rapido

Ukázky:


Popis produktu:

CREATON RAPIDO spojuje tradici a techniku v dokonalou, mimořádně úspornou drážkovou tašku, která je zároveň přirozeně krásná.

Tradiční krása a funkčnost osvědčená po desetiletí se v případe tašky CREATON RAPIDO spojila s mimořádně hospodárným velkým formátem. Výsledkem je taška se spotřebou již od 8,1 ks/m2, která díky velkému formátu zrychluje pokládku a snižuje náklady na doplňkové prvky. Jedná se o nejhospodárnější model na trhu.

O vysokou pevnost a bezpečné zavěšení tašky se starají spodní podpůrná žebra a tři závěsné ozuby. Možnost posuvu v horní drážce zabezpečuje maximální flexibilitu při pokrývání střechy. Dostatečně vysoké boční drážky, dva hluboké žlábky na přední části a robustní spodní žebra zajištují rychlý odvod srážkové vody či vzniklé kondenzace na spodní části.

Mimořádná spolehlivost a nápaditá krása tašek CREATON RAPIDO spojuje všechny charakteristiky špičkových produktů CREATON s velice dobrým poměrem ceny a hodnoty. Tašky vyráběné v maďarském výrobním závodě Lenti pomocí nejmodernějších technologií, zaručují dokonalou kvalitu a vysokou užitnou hodnotu.

Technické údaje:

Materiál: Pálená hlína
Rozměry: 325 x 502 mm
Krycí šířka: 277 – 280 mm
Krycí délka: 410 – 440 mm
Spotřeba: 8,1 – 8,8 ks/m²
Hmotnosť: cca. 4,9 kg/ks
Bezpečný sklon: 25°
Minimální sklon střechy: 15° (s doplňkovým opatřením)

Barevné provedení:

Přírodní červená

Střešní plocha:

Máte zájem o další informace případně o nacenění? Napište nám:

Název společnosti
Jméno
Telefon
Předmět
Zpráva
* - povinné údaje

Rapido