Klassik

Ukázky:


Popis produktu:

Pálená keramická bobrovka CREATON KLASSIK je klasická taška oblého tvaru. Je vypalovaná pomocí moderní technologie Hydrocasing na bezkontaktních H-kazetách a je možné ji vyrobit v kvalitě KERA-BIBER.

Široká nabídka příslušenství dává téměř neomezené možnosti. Bobrovky CREATON jsou vyráběné v různých variantách typů a tvarů.

Díky velkému množství z výběru tvarů, barev a povrchových úprav dává projektantům neobvyklé kreativní možnosti při vytváření libovolné architektury. Bobrovku KLASSIK je možné využít nejen na nové projekty, ale též na rekonstrukce již existujících střech. Velké uplatnění má především na historických a památkových objektech.

Bobrovky CREATON KLASSIK je možné využít na různé způsoby pokládky, jako například šupinové nebo korunové krytí, tímto je výhodná oproti ostatním krytinám. Na výrobu bobrovek jsou použité ty nejlepší a nejkvalitnější suroviny. Použití přírodních materiálů vytváří příjemnou a zdravou atmosféru pro kvalitní bydlení. Krytina je odvětraná díky kvalitním doplňkům od firmy Creaton , tímto takzvaně “dýchá”, proto udržuje zdravé klima v interiéru.

Technické údaje: 

Materiál: Pálená hlína
Rozměry: 180 x 380 x 14 mm
Krycí šířka: 180 mm
Krycí délka: 145 – 165 mm
Spotřeba: 20,6 – 33,6 ks/m²
Hmotnost: cca. 2,05 kg/ks
Bezpečný sklon: 30°
Minimální sklon střechy: 20° (s doplňkovým opatřením)

Barevné provedení:

Engoba břidlicová

Engoba červená

Glazura červená

Engoba černá

Glazura černá

Engoba hnědá

Glazura hnědá

Engoba měděnočervená

Přírodní červená

Engoba přírodní červená žíhaná

Engoba starošedá

Engoba tmavě hnědá

Engoba vínovočervená

Glazura vínovočervená

Střešní plocha:

Máte zájem o další informace případně o nacenění? Napište nám:

Název společnosti
Jméno
Telefon
Předmět
Zpráva
* - povinné údaje

Klassik