Rockwool Techrock 80 ALS, 40 x 500 x 1000 mm

Vaše cena s DPH0 Kč
Vaše cena bez DPH0 Kč
0 Kč s DPH za 1 m²
0 Kč bez DPH za 1 m²
Dostupnost:
Na vyžádání
Tento produkt nelze zakoupit
Produkt je skladem v našich prodejnách:
Opatovice nad Labem 0 m²
Opatovice nad Labem - sklad 0 m²
Hradec Králové 0 m²
Holice 0 m²
Mnichovo Hradiště 0 m²
Krakovany 0 m²
Pardubice - Jesničánky 0 m²
Pardubice - Černá za Bory 0 m²
Nové Město nad Metují 0 m²
Týniště nad Orlicí 0 m²
Dostupnost je aktualizována 1x za 60 minut. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.
Odběr v násobcích:7,2 m²
Kód0706937
VýrobceROCKWOOL, a.s.
Záruka24 měsíců
PopisParametryKe stažení

Toto zboží je pouze na vyžádání a cena se určuje individuálně dle různých specifik výrobce. Pokud máte o tento produkt zájem, využijte prosím poptávkového formuláře.

Deska z kamenné vlny (minerální plsti) pojená organickou pryskyřicí, hydrofobizovaná v celém objemu, s polepem hliníkovou fólí se skleněnou mřížkou (ALS).ALS – kompozitní hliníková vrstva připojená k deskám pomocí tavné vrstvy lepidla, které nezhoršuje reakci na oheň. Hliníková vrstva je vybavena pevně připojenou skleněnou výztužnou mřížkou 2/2 mm. Tloušťka hliníkové fólie je 18 – 22 μm.

Oblast použití:

Desky Techrock 80 ALS je možno použít pro tepelnou a akustickou izolaci technologických zařízení a pro protipožární izolaci pravoúhlého vzduchotechnického potrubí (systém PYROROCK).

Jsou určené pro:

  • izolaci vzduchotechnických potrubí a klimatizace
  • protipožární izolaci pravoúhlého vzduchotechnického potrubí (systém PYROROCK)
  • izolaci ostatních rozvodů a těles TZB
  • izolaci nádrží, bojlerů, zásobníků TZB

Izolace s polepem ALS mohou být používány pro technické aplikace, kde musí být splněny požadavky zvýšené odrazivosti tepelného záření, nepropustnosti povrchu, zvláštních estetických požadavků, elektricky vodivého povrchu, bezprašnosti izolace ze strany hliníkové fólie. Na straně hliníkové vrstvy je nejvyšší teplota povrchu omezena na +100 °C (limitována zaručenou adhezivitou lepidla). 

Vlastnosti:

Tepelněizolační vlastnosti. Zvuková pohltivost. Nehořlavost – ochrana proti šíření plamene a požáru. Vodoodpudivost a odolnost proti vlhkosti – polep hliníkovou fólií nenahrazuje potřebné povrchové úpravy pro ochranu proti vnějším klimatickým vlivům (rosa, dešťové srážky, sníh – pro použití v exteriéru). Rozměrová a tvarová stálost. Zlepšení mechanických vlastností povrchu. Zajištění čistoty prostředí (bezprašnost). Optický vzhled, textura povrchu a barva – stříbřitý vzhled. 

Balení:

Desky jsou baleny v polyetylénové fólii s označením výrobce a základními údaji o výrobku na štítku. ROCKWOOL je zapojen do systému sdruženého plnění povinností zpětného odběru a využití odpadů z obalů „Systém tříděného sběru v obcích EKO-KOM“

V balení [m2]6
Šířka [mm]500
Délka [mm]1000
Tepelný odpor [W/m.K]0,034
Tloušťka [mm]40
VýrobceROCKWOOL, a.s.