Jeď naplno 2022 – Odměny

U nás si vybere každý! Odměny v tomto ročníku věrnostního programu jsme upravili na míru
našim zákazníkům. Vybrat si můžete z pěti poukazů, za které nakoupíte zboží dle Vašeho výběru, od ručního nářadí přes elektroniku až po adrenalinové zážitky – je to jen na Vás.

Nasbírané body lze uplatnit jednorázovou objednávkou v období od 16.9. do 30.9.2022. Stačí vyplnit objednávkový formulář na našich webových stránkách – podrobné informace
Vám zašleme e-mailem.

Odměnu připravíme k osobnímu převzetí na vybrané prodejně DSK, nebo Vám ji zašleme e-mailem.

Jakmile pro Vás bude odměna připravena, budete kontaktováni zástupcem DSK.


1.krok-280

Odměna jako vyšitá pro naše věrné zákazníky. Nasbírané body lze směnit za poukaz do DSK, který můžete využít hned při Vašem dalším nákupu.

Za jaké zboží poukaz uplatníte je jen na Vás. Vybrat si můžete ze stavebního materiálu, stavební chemie, barev a nátěrů, elektrického i ručního nářadí, železářského sortimentu, potřeb pro bydlení a zahradu či pracovních oděvů.

Minimální počet bodů pro uplatnění této odměny je 40. Další informace této odměně získáte v pravidlech programu.


1.krok-280

Tento poukaz potěší každého nadšence pro kosmetiku či parfémy. Společnost NOTINO, s.r.o. na svém e-shopu nabízí více než 55 000 produktů od 1 500 značek. Vybírat můžete ze sortimentu parfémů, dekorativní kosmetiky, vlasové kosmetiky, vůní do bytu nebo hygienických potřeb.

Navíc poukaz může posloužit jako dárek pro dceru, manželku nebo maminku. S tímto dárkem rozhodně chybu neuděláte.

Minimální počet bodů pro uplatnění této odměny je 60. Další informace této odměně získáte v pravidlech programu.


1.krok-280

Rádi cestujete a vyhledáváte nevšední zážitky? Pak určitě znáte Slevomat. Tento e-shop v současnosti nabízí více než 6 000 nabídek z velkého množství kategorií jako je cestování, krása a relaxace, restaurace a bary, zábavné a zážitkové pobyty, atrakce, zdravé potraviny či praktické služby. Výběr je tedy opravdu veliký, od luxusních plaveb přes relaxační masáže až po jízdu ve sportovních autech – záleží jen na Vašich preferencích.

Darujte sobě nebo Vašim blízkým nezapomenutelné zážitky.

Minimální počet bodů pro uplatnění této odměny je 60. Další informace o této odměně získáte v pravidlech programu na webu DSK stavebnin. Další informace této odměně získáte v pravidlech programu.


1.krok-280

Při výběru odměn jsme nezapomněli ani na fanoušky technologií. V sortimentu CZC naleznete přes 65 000 různých produktů se zaměřením na počítače a elektroniku.

Směňte nasbírané body za poukaz na nákup mobilního telefonu, notebooku, rádia, počítačové hry, televize, tabletu, počítačového softwaru nebo čehokoliv jiného z bohaté nabídky CZC.

Minimální počet bodů pro uplatnění této odměny je 60. Další informace této odměně získáte v pravidlech programu.


1.krok-280

Jestliže hodně cestujete a chcete ušetřit za palivo nebo jiné služby spojené s Vaším vozovým parkem, je tato odměna právě  pro Vás!

S CCS kartou můžete nakoupit u velkého množství prodejců a poskytovatelů služeb. Využijete ji třeba  v servisech a pneuservisech, na STK, v myčkách atd. Na vybraných místech můžete pomocí CCS karty platit i parkovné nebo dobíjet elektromobily. Nejoblíbenějším využitím CCS karty je pak platba na čerpací stanici.

Všechna místa, kde uplatnit CCS karty, naleznete na www.ccs.cz/odberna-mista.

Minimální počet bodů pro uplatnění této odměny je 60. Další informace této odměně získáte v pravidlech programu.

HARMONOGRAM

Níže naleznete důležité datumy k průběhu programu Jeď naplno 2022
Registrace: 1.5. - 31.5.2022
Sběr bodů: 1.5. - 31.8.2022
Vyhodnocení: do 15.9.2022
Výběr odměn: do 30.9.2022
Převzetí odměn: od 1.10.2022