Věrnostní program - Jeď naplno 2021 - Seznam odměn

Jeď naplno 2021 – Odměny

U nás si vybere každý! Odměny v tomto ročníku věrnostního programu jsme upravili na míru Vašim požadavkům. Vybrat si můžete z pěti poukazů, za které nakoupíte zboží dle Vašeho výběru, od ručního nářadí přes elektroniku až po adrenalinové zážitky.  Je to jen na Vás…

DÁRKOVÝ POUKAZ DSK 1.krok-280

Odměna jako vyšitá pro naše věrné zákazníky. Nasbírané body můžete směnit za poukaz do DSK, který můžete využít hned při Vašem dalším nákupu. 

Za jaké zboží poukaz uplatníte je jen na Vás. Vybrat si můžete ze stavebního materiálu, stavební chemie, barev a nátěrů, elektrického i ručního nářadí, železářského sortimentu, potřeb pro bydlení a zahradu či pracovních oděvů.

Minimální počet bodů pro uplatnění této odměny je 40. Další informace této odměně získáte v pravidlech programu.

DÁRKOVÝ POUKAZ NOTINO 1.krok-280

Tento poukaz potěší každého nadšence pro kosmetiku či parfémy. Společnost NOTINO, s.r.o. na svém e-shopu nabízí více než 55 000 produktů od 1 500 značek. Vybírat můžete ze sortimentu parfémů, dekorativní kosmetiky, vlasové kosmetiky, vůní do bytu nebo hygienických potřeb.

Navíc poukaz může posloužit jako perfektní dárek pro dceru, manželku nebo maminku. S tímto dárkem rozhodně chybu neuděláte.

Minimální počet bodů pro uplatnění této odměny je 50. Další informace této odměně získáte v pravidlech programu.

DÁRKOVÝ POUKAZ SLEVOMAT 1.krok-280

Rádi cestujete a vyhledáváte nevšední zážitky? Pak určitě znáte Slevomat. Tento e-shop v současnosti nabízí více než 6 000 nabídek z velkého množství kategorií jako je cestování, krása a relaxace, restaurace a bary, zábavné a zážitkové pobyty, atrakce, zdravé potraviny či praktické služby. Výběr je tedy opravdu veliký, od luxusních plaveb přes relaxační masáže až po jízdu ve sportovních autech – záleží jen na Vašich preferencích.

Darujte sobě nebo Vašim blízkým nezapomenutelné vzpomínky.

Minimální počet bodů pro uplatnění této odměny je 50. Další informace této odměně získáte v pravidlech programu.

DÁRKOVÝ POUKAZ CZC 1.krok-280

Při výběru odměn jsme nezapomněli ani fanoušky technologií. V sortimentu CZC naleznete přes 65 000 různých produktů se zaměřením na počítače a elektroniku.

Směňte nasbírané body za poukaz na nákup mobilního telefonu, notebooku, rádia, počítačové hry, televize, tabletu, počítačového softwaru nebo čehokoliv jiného z bohaté nabídky CZC.

Minimální počet bodů pro uplatnění této odměny je 50. Další informace této odměně získáte v pravidlech programu.

DÁRKOVÁ KARTA CCS 1.krok-280

Jestliže hodně cestuje a chcete ušetřit za palivo nebo jiné služby spojené s Vaším vozovým parkem, je tato odměna přímo pro Vás!

S CCS kartou můžete nakoupit u velkého množství prodejců produktů a dodavatelů služeb. Mezi nimi naleznete například poskytovatele servisních prohlídek, pneuservisy, myčky atd. Na vybraných místech můžete pomocí CCS karty platit například parkovné nebo dobíjet automobily s elektrickým pohonem. Nejvyužívanější variantou je však možnost platby na čerpacích stanicích.

Všechna místa, kde uplatnit CCS karty, naleznete na www.ccs.cz/odberna-mista.

Minimální počet bodů pro uplatnění této odměny je 50. Další informace této odměně získáte v pravidlech programu.

HARMONOGRAM

Níže naleznete důležité datumy k průběhu programu Jeď naplno 2021
Registrace: 1.5. - 31.5.2021
Sběr bodů: 1.5. - 31.8.2021
Vyhodnocení: do 15.9.2021
Výběr odměn: do 30.9.2021
Převzetí odměn: od 1.10.2021