Kariéra - volná pracovní místa

Na pobočku do Opatovic nad Labem přijmeme nového kolegu na pozici

Obchodní zástupce - VÝCHODní Čechy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického nebo stavebního směru
  • znalost stavebních materiálů
  • praxe v obchodu
  • uživatelská znalost PC (MS Word, Excel)
  • znalost Pohody výhodou
  • absolvované školení prodejních dovedností
  • ŘP skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou působností na českém trhu
  • nástup možný ihned
  • práci v terénu i v kanceláři, pracovní dobu pondělí – pátek
  • spolupráci na HPP, ihned po nástupu fixní mzdu + provize
  • provize bez omezení
  • předpokládaný plat 25.000 - 45.000 Kč/měsíc
  • komplexní zaškolení od zkušených obchodníků a další vzdělávání z oblasti produktu, prodeje a psychologie prodeje
  • firemní výhody
  • služební telefon, notebook, automobil i pro soukromé účely
  • přátelskou a otevřenou atmosféru
  • vysokou míru samostatnosti

Náplň práce

  • vedení obchodních jednání se stávajícími a potenciálními zákazníky s cílem nastavení cenové politiky a rozšíření portfolia zákazníků

V případě Vašeho zájmu o pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail ucetni@dskstavebniny.cz (do emailu prosím uveďte označení pozice a místo výkonu práce pozice, o kterou se ucházíte).

Pozor! K e-mailu je velmi důležité vyplnit a přiložit kromě životopisu i tento dotazník. Pro správné uložení dat v dotazníku soubor stáhněte např.na plochu, následně jej vyplňte, poté ručně uložte a teprve po uložení jej vložte jako přílohu do e-mailu.

MANAŽER KOORDINACE ZAKÁZEK

Požadujeme

  • SŠ/VŠ stavebního směru
  • ovládat projektovou dokumentaci a stavební materiály
  • praxi v oboru alespoň 8 let
  • uživatelskou znalost PC (MS Office)
  • ŘP sk. B
  • příjemné vystupování
  • zkušenosti s programem Pohoda výhodou

Nabízíme

  • vysokou míru samostatnosti, pružnou pracovní dobu
  • spolupráci na hlavní pracovní poměr, nástup možný ihned
  • předpokládaný plat od 35.000 Kč skládající se ze základní mzdy a provize (provize bez omezení)
  • služební telefon, notebook a automobil i pro soukromé účely
  • přátelskou atmosféru na pracovišti

Náplň práce

  • Vaším úkolem bude vytvoření databáze staveb, které se realizují či budou realizovat v námi sledovaných oblastech. Pro zjištění těchto informací budete komunikovat s projektanty, projektovými manažery, investory, zástupci měst a obcí atd. Jednotlivé stavby poté vyhodnotíte - každou stavbu rozfázujete na dílčí části a navrhnete nejvhodnější materiály pro danou fázi stavby. Tyto informace poté předáte kolegům z obchodního oddělení.

Novinky
07.12.2017
Volná pracovní místa
Mezi nově nabízené pracovní pozice přibyla nabídka na pozici "Manažer koordinace zakázek". Pro více informací čtěte dále…
06.12.2017
Otevírací doba přes Vánoce
Vážení zákazníci,
rádi bychom Vás informovali o tom, že dne 19.12.2017 bude na všech provozovnách otevírací doba posunuta od 9:00. Zároveň přikládáme informační leták o uzavření provozoven přes vánoční svátky (21.12.2017 - 2.1.2018).

07.11.2017
Nová služba Nářadí DeWALT na stavbě

rádi bychom Vás informovali, že od 6.11. pro Vás spouštíme novou službu, díky níž můžete vyzkoušet nářadí DeWALT přímo na Vaší stavbě.

Více informací získátre v přiloženém letáku

28.08.2017
Novinka na trhu
Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že aktuálně zavádíme na trh nový výrobek nesrovnatelný s tím, který se na trhu aktuálně nachází. Neváhejte a vyzkoušejte LIAFLOR PREMIUM čtěte dále…

06.04.2017
Změna sídla společnosti

rádi bychom Vás upozornili, že ode dne 5.4.2017 se změnilo sídlo společnosti. S tím spojená je i změna fakturační adresy na:

DSK stavebniny s.r.o.
Pardubická 59
533 45 Opatovice nad Labem
IČO: 27499031
DIČ: CZ27499031
anketa