Kariéra - volná pracovní místa

Opatovice nad Labem:

Obchodní referent/ka

Hradec Králové:

Skladník

Na pobočku do Hradce Králové přijmeme nového kolegu na pozici

SKLADNÍK

Náplň práce

  • Příjem, výdej a manipulace se zbožím
  • Fyzická kontrola materiálu
  • Spolupráce na inventurách, měsíčních kontrolách skladu

Nabízíme

  • Zázemí stabilní české společnosti s mnohaletou působností na trhu
  • Odpovídající finanční ohodnocení (25 000 Kč - 28 000 Kč)
  • Spolupráci na hlavní pracovní poměr, nástup možný ihned nebo dle domluvy
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou (první smlouva na dobu určitou 1 rok)
  • Nákup zboží ze sortimentu firmy za zvýhodněné ceny
  • Možnost využít firemní tarify pro soukromé volání
  • Možnost zapůjčení firemní techniky

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Průkaz VZV výhodou
  • Znalost stavebních materiálů výhodou
  • Aktivní přístup k práci, ochotu, vstřícnost
  • Komunikační schopnosti, loajalitu, flexibilitu

V případě Vašeho zájmu o pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail ucetni@dskstavebniny.cz (do emailu prosím uveďte označení pozice a místo výkonu práce pozice, o kterou se ucházíte).

Na pobočku do Opatovic nad Labem přijmeme nového kolegu na pozici

Na této pracovní pozici budete:

  • zpracovávat nákupní podmínky do informačního systému firmy,
  • připravovat podklady pro výběrová řízení a vyhodnocovat je,
  • komunikovat se zákazníky a dodavateli,
  • objednávat a fakturovat zboží,
  • vytvářet cenové nabídky dle požadavků obchodních zástupců,
  • počítat spotřeby stavebních materiálů na základě stavebních dokumentací,
  • přeceňovat skladové zásoby.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • přehled o technologiích stavební výroby,
  • orientaci ve stavební dokumentaci,
  • SŠ/VŠ stavebního směru, znalost stavebních materiálů,
  • výborné komunikační dovednosti,
  • příjemné vystupování,
  • uživatelskou znalost PC (MS Office, zejména excel),
  • ŘP sk. B.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • dlouhodobou spolupráci v silné české společnosti, nástup ihned, popř. dle dohody,
  • odpovídající finanční ohodnocení( 23 000 Kč- 25 000 Kč)
  • odborné zaškolení,
  • pravidelnou pracovní dobu,
  • přátelské pracovní prostředí,
  • možnost profesního i osobního růstu,
  • příspěvek na obědy (po zapracování),
  • zaměstnaneckou slevu na nákup stavebního materiálu.

Pozor! K e-mailu je velmi důležité vyplnit a přiložit kromě životopisu i tento dotazník. Pro správné uložení dat v dotazníku soubor stáhněte např.na plochu, následně jej vyplňte, poté ručně uložte a teprve po uložení jej vložte jako přílohu do e-mailu.

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI - V ČERVENCI 2019 BUDEME OTEVÍRAT NOVOU PROVOZOVNU V TÝNIŠTI NAD ORLICÍ a na tuto provozovnu budeme v tomto období hledat pracovníky na pozice skladníkŮ a prodejcŮ.

Novinky
11.12.2018
Pronájem prostor k podnikání
Vážení zákazníci,

nabízíme Vám k pronájmu obchod v perfektním stavu na frekventované komunikaci v Mnichově Hradišti. Podlahová plocha 130 m2. Volné od 1.2.2019. Prohlídka možná po předchozí domluvě.

Zjistit více informací

27.11.2018
Volná pracovní místa
Vážení zákazníci, v sekci Kariéra proběhla aktualizace nabídky volných pracovních míst. Proto neváhejte a prohlédněte si tuto stránku, možná hledáme právě Vás.
25.02.2018
Služba Nářadí na stavbě

rádi bychom Vás informovali, že jsme rozšířili nabídku služby "Nářadí na stavbě". V této akci můžete vyzkoušet nářadí DeWALT, Stanley, Dedra a Pansam v reálném provozu za asistence našeho proškoleného předváděcího technika přímo na Vaší stavbě.

Více informací získátre v přiloženém letáku

06.04.2017
Změna sídla společnosti

rádi bychom Vás upozornili, že ode dne 5.4.2017 se změnilo sídlo společnosti. S tím spojená je i změna fakturační adresy na:

DSK stavebniny s.r.o.
Pardubická 59
533 45 Opatovice nad Labem
IČO: 27499031
DIČ: CZ27499031
anketa